O noua comunitate de gaming, plina de tutoriale si informatii utile.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi
 

 Revizuire forum facuta de ForumGratuit.ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Rio
Fondator
Fondator
Rio

Zodiac : Taur Mesaje : 285
Data de inscriere : 21/07/2012
Varsta : 27
Localizare : Falticeni

Revizuire forum facuta de ForumGratuit.ro Empty https://pwgames.forumgratuit.ro
MesajSubiect: Revizuire forum facuta de ForumGratuit.ro   Revizuire forum facuta de ForumGratuit.ro EmptyMar Iul 31, 2012 12:21 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cod:
[img]http://i41.servimg.com/u/f41/16/91/26/48/psd_fo14.png[/img]

Design si aspect:


Organizarea forumurilor si a categoriilor:


Activitatea membrilor si a staff-ului:


Originalitate:


Modul de scriere corecta in limba romana:


Concluzii:

Forumul, după cum se vede, este la început. Am să încep prin a vă spune că tema nu este tocmai bine aleasă, având în vedere că forumurile de Gaming au culori şi aspecte închise. V-aş sugera şi eu, de asemenea, să faceţi câteva schimbări din acest punct de vedere.
Aranjarea categoriilor şi forumurilor este ok. Am observat că veţi o gamă diversificată de secţiuni pe forumul dvs.. Nu cred că ar strica nici nişte mici icon-uri în dreptul fiecărui forum pentru a-l putea caracteriza mult mai bine...
Pe forum se scrie în general corect, ici şi colo existând câteva mici greşeli gramaticale sau de scriere corectă la descrierile forumurilor.
Mult succes! flower


Nota finala a forumului: 8.40


Sus In jos
 

Revizuire forum facuta de ForumGratuit.ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Revizuire forum facut de ForumGratuit.Ro NR 2
» Regulament forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
O noua comunitate de gaming, plina de tutoriale si informatii utile. :: PWGames™ - Administrare Forum :: Regulament si Anunturi-